Biely náter na kmene stromov 1 kg

Biely náter na kmene stromov a kríkov a ostatných okrasných drevín.

 
Predajná veľkosť:
1 kg
Obj. čislo:
7190
Dostupnosť
skladom
 
Cena s DPH:
18,99 €
Cena bez DPH:
15,83 €
-+

Biely náter na kmene stromov 1 kg

Biely náter na kmene stromov a kríkov a ostatných okrasných drevín.

Parametre a vlastnosti

Český názovNátěr na kmeny stromů 1 kg bílá barva

Charakteristika a pestovanie

Chrarakteristika: Náter na kmene je biologicky odbúrateľná farba na ochranu kmeňov stromov a kríkov. Biela farba odráža slnečné lúče, čím zabraňuje nežiaducemu ohrievaniu kmeňa počas slnečných zimných dní. Chráni tak kmeň pred výkyvmi teplôt, ktoré môžu spôsobovať mrazové trhliny. Tým sa tiež podstatne znižuje riziko napadnutia stromu hubovými chorobami. Náter na kmene nijako neobmedzuje žiadne životné funkcie stromu a je celkom bezpečný pre zvieratá. V prípade skorej aplikácie pomáha náter chrániť pred napadnutím a výskytom niektorých druhov škodcov a pred výskytom machov a lišajníkov. Použitie farby je možné na všetky druhy ovocných stromov a krov ako aj na všetky ostatné druhy okrasných drevín.


Rozsah a spôsob použitia: Odstráňte z kmeňa nesúdržné časti kôry, farbu nanášajte štetkou alebo valčekom. Natierajte celý kmeň dreviny až po spodné vetvy. Náter je určený na priame použitie. V prípade potreby možno primiešať cca 10 % čistej vody. Nanášajte v rovnomernom množstve na suchý kmeň. Na prácu používajte čisté náradie. Doba aplikácie: Náter na kmene aplikujte podľa potreby od druhej polovice jesene (koniec októbra - november), za suchého počasia pri teplotách nad bodom mrazu. V priebehu zimy (január- február) náter podľa potreby obnovte. Za optimálnych okolností vydrží náter na kmeni minimálne 4 mesiace.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.