EFFECT PROTECT kvapalný odparovač na komáre 45 ml, 75 dní

Novinka

Účinný kvapalný odparovač na ničenie komárov do zásuvky.

 
Predajná veľkosť:
45 ml
Obj. čislo:
04273
Dostupnosť
skladom
 
Cena s DPH:
13,99 €
Cena bez DPH:
11,66 €
-+

EFFECT PROTECT kvapalný odparovač na komáre 45 ml, 75 dní

Účinný kvapalný odparovač na ničenie komárov do zásuvky.

Parametre a vlastnosti

Český názovEFFECT PROTECT kapalný odpařovač na komáry 45 ml, 75 dní

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: Odpudzovač EFFECT PROTECT je účinný repelentný kvapalný odparovač na ničenie komárov na báze pralletrínu. Bol vyvinutý s použitím neizoparafínových rozpúšťadiel,čo znamená, že výrobok nie je klasifikovaný ako nebezpečný. Chráni priestor do 30m3, 100% účinný už za 15 minút od aplikácie, ochrana na 60 dní pri použití na 10 hodín denne, alebo až na 75 dní pri použití 8hodín denne. Je účinný proti komárom obyčajným aj komárom tigrovaným.


Návod na použitie: Odstráňte ochranný uzáver. Vložte fľašu na príslušné miesto elektrického odparovača. Skontrolujte či je zariadenie vo zvislej polohe a potom zapojte odparovač do zásuvky.

Foto

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.