Ratimor LEPOVÁ PASCA 19x13 cm

Jednoduchá lepová pasca vo forme knihy s extra lepivým povrchom a bez zápachov.

 
Predajná veľkosť:
19x13 cm
Obj. čislo:
12639
Dostupnosť
skladom
 
Cena s DPH:
2,49 €
Cena bez DPH:
2,08 €
-+

Ratimor LEPOVÁ PASCA 19x13 cm

Jednoduchá lepová pasca vo forme knihy s extra lepivým povrchom a bez zápachov.

Parametre a vlastnosti

Český názovRatimor LEPOVÁ PASCA

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: Lepová pasca na kartónovom podklade je vďaka špeciálnemu zloženiu mimoriadne účinná. Táto pasca je extra lepivá, bez jedov a bez zápachov. Lepová nástraha je vo forme knihy, jednoducho a bezpečne sa s ňou manipuluje. Pasca obsahuje arómy arašidov, ak chcete zvýšiť atraktivitu tejto nástrahy môžete vložiť do stredu orech. Je vhodná na vnútorné použitie, použitie v pivniciach, skladoch, kuchyniach a iných priestoroch, obzvlášť tam, kde je obmedzené použitie chemických prípravkov.


Použitie: myši, potkany, hmyz.


Rozsah a spôsob použitia: Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku! Prípravok použite na miestach kde je možný výskyt potkanov.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.