Roztokový koncentrát ´SULCa´ 250 ml

Výpredaj Zľava 20%

Viacúčelové kvapalné hnojivo vhodné pre pôdy chudobné na síru, alebo ako aplikácia pre rastliny náročné na síru.

 
Predajná veľkosť:
250 ml
Obj. čislo:
8904
Dostupnosť
skladom
 
Ušetríte :
20% = 0,92 €
Cena s DPH:
5,59 € 4,49 €
Cena bez DPH:
4,66 € 3,74 €
-+

Roztokový koncentrát ´SULCa´ 250 ml

Viacúčelové kvapalné hnojivo vhodné pre pôdy chudobné na síru, alebo ako aplikácia pre rastliny náročné na síru.

Parametre a vlastnosti

Český názovKapalinový koncentrát 'SULCa' 250 ml

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: Roztokový koncentrát ´SULCa´ na ošetrenie stromov– (ovocné stromy a kríky, broskyne, vinič) – prvý postrek je vhodné použiť pred pučaním. Roztok PRIHNOJOVANIE SÍROU A VÁPNIKOM sa používa vo vegetačnom kľude rastlín a drevín. SULCa je určená na základné hnojenie do pôdy ale aj na listovú aplikáciu. Priaznivo pôsobí proti prezimujúcim škodcom. Pre morenie cesnaku, cibúľ kvetov použite 4% koncentráciu. Odporúča sa ich namáčať počas 6-12 hodín v 4% roztoku, nechať vysušiť a potom vysadiť.


 Príprava 1 % roztoku = 100 ml (1dcl) na 10 l vody.


Rozsah a spôsob použitia: Aplikuje sa po zriedení vodou, v závislosti od náročnosti ošetrovaných rastlín na prihnojovanie sírou a draslíkom. Optimálna teplota počas aplikácie je 10-20°C, ideálne je bezveterné počasie.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.