Totálny herbicíd ´GLYFOGAN SUPER´ 100 ml

Výpredaj Zľava 20%

Neselektívny, totálny herbicíd určený na ničenie jednoročných a trvácich burín.

 
Predajná veľkosť:
100 ml
Obj. čislo:
13255
Dostupnosť
skladom
 
Ušetríte :
20% = 0,84 €
Cena s DPH:
4,99 € 3,99 €
Cena bez DPH:
4,16 € 3,33 €
-+

Totálny herbicíd ´GLYFOGAN SUPER´ 100 ml

Neselektívny, totálny herbicíd určený na ničenie jednoročných a trvácich burín.

Parametre a vlastnosti

Český názovTotální herbicid'GLYFOGAN SUPER' 100 ml

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: Herbicíd ´Glyfogan Super´ je neselektívny, totálny (ničí všetky porasty) listový herbicíd so systémovým účinkom. Rastliny ho prijímajú výhradne zelenými časťami a asimilačným prúdením je rozvádzaný do celej rastliny. Ničí všetky trváce a jednoročné rastliny. Je určený na ničenie jednoročných a trvácich burín v poľnohospodárstve, v lesnom hospodárstve a na nepoľnohospodárskej pôde.

Rozsah a spôsob použitia: Postrek zmiešajte s vodou v požadovanom množstve a potriekajte jednoročné a trvácne buriny. Používajte najlepšie v čase intenzívneho rastu. Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.