Kontakt

 for correct function of language versions, please, open in google chrome

O nás

Firma Ing. Lukáš Gaži LUMIGREEN pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Venujeme sa pestovaniu a predaju okrasných a úžitkových rastlín pre maloobchodných zákazníkov. Od roku 2009 až do roku 2014 sme poskytovali sadovníce služby pre mestá, obce, firmy a súkromných zákazníkov. Od roku 2013 sme naše pôsobenie rozšírili o predaj rastlín prostredníctvom internetu na www.lumigreen.sk. Od roku 2014 sa výlučne venujeme pestovaniu rastlín a ich predaju cez internetový obchod www.lumigreen.sk. Rastliny zasielame do celej Slovenskej republiky, ako aj okolitých krajín - Rakúska, Českej republiky a Maďarska. Zákazníkov, ktorý radšej nakupujú osobne, radi privítame na našom odbernom mieste v Tekovských Nemciach. Ponúkame bohatý sortiment okrasných a ovocných stromov a krov a okrasných i liečivých trvaliek.

Produkcia a predaj okrasných rastlín

Naše produkčné sa nachádzajú v obci Tekovské Nemce. Predaj okrasných rastlín a pestovateľských materiálov realizujeme cez E-shop (LUMIGREEN.sk - priateľ Vašej záhrady) a priamo v Tekovských Nemciach na odbernom mieste (3km od R1 Nitra-Banská Bystrica, výjazd Čaradice alebo Hronský Beňadik.

Všetky rastliny pochádzajú z našej vlastnej produkcie alebo od vybraných špičkových pestovateľov zo Slovenska a krajín EU. Nami ponúkané rastliny sú vysoko odolné a prispôsobené našim klimatickým podmienkam.

 

 

 

 

Odberné miesto LUMIGREEN.SKPredajňa okrasných rastlín a pestovateľských materiálov 

Zodpovedný vedúci:

Ing. Lukáš Gaži LUMIGREEN

Hradská 248

966 54 Tekovské Nemce

mobil: +421907260894

IČO: 43 818 064

IČ DPH: SK 107 869 0162

 

Otváracie hodiny:   

Pondelok - Piatok: 9:00 - 16:00 hod

Sobota: 9:00 - 12:00 hod

Nedeľa: zatvorené

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, mailom alebo prostredníctvom online chatu.

Zásielkový predaj

nákup cez e-shop

Konzultácie k produktom počas otváracích hodín:

mobil: +421907260894

email: otazky@lumigreen.sk, obchod@lumigreen.sk

online chat na stránke

Reklamácie dodaných rastlín môžete riešiť prostredníctvom telefonického kontaktu uvedeného vyššie alebo písomne formou emailu na sdresu reklamacie@lumigreen.sk .

 

 


Zväčšiť mapu

 

 

 

                

© 2016 LUMIGREEN.sk - najväčší internetový obchod s rastlinami • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP