Fungicíd POLYRAM WG 20g

Novinka

Organický fungicíd proti hubovým ochoreniam zemiakov, viniča, jadrovín a klinčekov.

 
Predajná veľkosť:
20g
Obj. čislo:
13224
Dostupnosť
skladom
 
Cena s DPH:
4,49 €
Cena bez DPH:
3,74 €
-+

Fungicíd POLYRAM WG 20g

Organický fungicíd proti hubovým ochoreniam zemiakov, viniča, jadrovín a klinčekov.

Parametre a vlastnosti

Český názovFungicid POLYRAM WG 20g

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: Polyram je organický kontaktný fungicíd so širokým spektrom účinnosti. Ide o postrekový prípravok vo forme vodorozpustného granulátu proti hubovým chorobám zemiakov, viniča, jadrovín a klinčekov. Rýchly počiatočný účinok a dlhý reziduálny efekt, pre úspešné použitie je ideálna preventívna aplikácia, široké spektrum účinnosti Účinná látka: metiram 700 g/kg. Polyram WG je organický kontaktný fungicíd s účinnou látkou metiram. Táto účinná látka patrí medzi dithiocarbamáty, ktoré inhibujú rast mycélia, aby nepreniklo kutikulou do pletív rastlín. Polyram WG je kontaktný listový fungicíd s protektívnymi účinkami. Je schopný chrániť široké spektrum plodín pred chorobami. Pôsobí kontaktne, nemá kuratívny-liečebný účinok.


Použitie: Postrek proti plesni zemiakovej sa vykonáva podľa potreby a signalizácie (od začiatku infekcie v intervaloch 7-14 dní, maximálne 3x počas vegetácie) - 20 g Polyram WG na 100m2 do 10 litrov vody. Dávka vody na 100 m2 predstavuje 10 L. Prípravok nie je vhodný na posledné ošetrenie zemiakov. JADROVINY: 20 – 24 g Polyram WG na 100m2. Proti chrastavitosti v jadrovinách ošetrujeme preventívne vo fáze myšieho uška (pred kvitnutím), na ďalšie ošetrenie ideálne použijeme iný fungicíd.

Posledné zobrazené produkty

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.