SYMBIVIT 150 g -mykorhíza na rastliny

Novinka

Granulovaný prírodný prípravok na zlepšenie výživy, rastu a odolnosti rastlín.

 
Predajná veľkosť:
150 g
Obj. čislo:
10573
Dostupnosť
skladom
 
Cena s DPH:
11,99 €
Cena bez DPH:
9,99 €
-+

SYMBIVIT 150 g -mykorhíza na rastliny

Granulovaný prírodný prípravok na zlepšenie výživy, rastu a odolnosti rastlín.

Parametre a vlastnosti

Český názovSYMBIVIT 150 g - mykorhíza na rostliny

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: SYMBIVIT je granulovaný prípravok založený na využití skvelých vlastností mykorhíznych húb. Prospešné mykorhízne huby sú mikroskopické vlákna, ktoré sa napoja na korene a prinášajú rastline vodu a živiny. Podporujú rastlinu počas jej celého života, zlepšujú rast, kvitnutie, odolnosť, netvoria plodnice a viažu oxid uhličitý v pôde. Tento prípravok je vhodný pre: kvitnúce rastliny, izbové rastliny, zeleninu, ovocné stromy, niektoré okrasné stromy a kríky, napr. thuja, tis, cypruštek javor, jaseň a jarabina.

Účinok SYMBIVITU: zlepšenie výživy, rastu a zdravotného stavu rastlín, lepšia tvorba kvetov a plodov, vačšia výnosnosť výrazne znížená potreba zálievky a hnojenia.

Aplikácia: Prípravok sa musí dostať do priameho kontaktu s koreňmi rastlín. Nasypte symbivit do výsadbovej jamky tak, aby vrstva prípravku pokryla dno a vysaďte rastlinu. K už vysadeným rastlinám vyhĺbte jamky vedúce ku koreňom a nasypte symbivit do nich. Rastlinu nie je možné predávkovať – vyššia dávka zaistí lepší rozvoj mykorhizy.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.