AGRO hnojivo na MUŠKÁTY 1kg

Organicko-minerálne hnojivo na muškáty s kokosovým vláknom a pravou rohovinou v opakovane uzatvárateľnom obale.

 
Predajná veľkosť:
1kg
Obj. čislo:
3371
Dostupnosť
skladom
 
Cena s DPH:
6,49 €
Cena bez DPH:
5,41 €
-+

AGRO hnojivo na MUŠKÁTY 1kg

Organicko-minerálne hnojivo na muškáty s kokosovým vláknom a pravou rohovinou v opakovane uzatvárateľnom obale.

Parametre a vlastnosti

Český názovAGRO organo-minerální hnojivo pro muškáty 1 kg

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: AGRO organicko-minerálne hnojivo (AGORMIN muškát NPK 6-6-5) je výdatné viac-zložkové hnojivo, ktoré vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dodá muškátom potrebné živiny vo vyváženom pomere v priebehu až 60 dní. Kombinácia organickej a minerálnej zložky zaručí rýchle a zároveň dlhodobé pôsobenie hnojiva. Hnojivo je vhodné na všetky druhy muškátov pestovaných v truhlíkoch a samozavlažovacích nádobách.


Výhody hnojiva (minerálna zložka): zabezpečí nárast zelenej hmoty a bohaté nasadenie kvetov, pôsobí v pôde už v priebehu niekoľkých dní po aplikácii


Výhody hnojiva (organická zložka): pôsobí dlhodobo až 60 dní, priaznivo ovplyvňuje vytváranie humusu v pôde a tým zvyšuje jej úrodnosť, organická forma dusíka tabraňuje nežiadúcemu prehnojeniu, reguluje vodný režim rastlín


Použitie: Peletovaná štruktúra hnojiva (valčeky) je praktická na manipuláciua presnú aplikáciu. Na uľahčenie použite priloženú odmerku, 1 odmerka = 5g. Na i rastlinu muškátu zľahka zapracujete do pôdy cca 10 g hnojiva a polejte. Prvé prihnojenie vykonajte v apríli cca po 3 týždňoch od výsadby. V priebehu vegetačného obdobia hnojenie ešte 2x zopakujtev intervale po 60 dňoch. v množstve 20 g na 1 rastlinu.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.