CYPER 0,5 EM 250 ml rozprašovač proti hmyzu

Postrekový insekticídny mikroemulzný vodný koncentrát proti hmyzu.

 
Predajná veľkosť:
25 ml
Obj. čislo:
7197
Dostupnosť
skladom
 
Cena s DPH:
4,99 €
Cena bez DPH:
4,16 €
-+

CYPER 0,5 EM 250 ml rozprašovač proti hmyzu

Postrekový insekticídny mikroemulzný vodný koncentrát proti hmyzu.

Parametre a vlastnosti

Český názovCYPER 0,5 EM 250 ml rozprašovač proti hmyzu

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: Širokospektrálny insekticíd proti parazitujúcemu hmyzu (mravcom, švábom, plošticiam, komárom, muchám, kliešťom v oblasti komunálnych služieb). Doporučuje sa striekať okrasné rastliny proti voškám a príbytky domácich zvierat proti parazitom a ich zárodom.


Rozsah a spôsob použitia: Prípravok je nehorľavý, bez zápachu, neznečisťuje a nezanecháva škvrny na textile, tapetách, stenách. Je biologicky odbúrateľný. Proti lezúcemu hmyzu postriekajte plochy vyskytu a cestičky pohybu. Špáry vystriekajte hlavne pri teplovodných rozvodoch, stupačkách, v okolí WC. Proti lietajúcemu hmyzu postriekajte náletové plochy. Priestor uzatvorte a o 10-15 min. vyvetrajte. Postrek opakujte po 48 hodinách. Prípravok sa nesmie dostať do priameho styku s potravinami, pitnou vodou, detskými hračkami !

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.