Rokohumín hnojivo OVOCNÉ STROMY 1 l

Organo-minerálne kvapalné hnojivo s aminokyselinami a humínovými kyselinami určené na ovocné stromy.

 
Predajná veľkosť:
1 l
Obj. čislo:
7567
Dostupnosť
skladom
 
Cena s DPH:
7,49 €
Cena bez DPH:
6,24 €
-+

Rokohumín hnojivo OVOCNÉ STROMY 1 l

Organo-minerálne kvapalné hnojivo s aminokyselinami a humínovými kyselinami určené na ovocné stromy.

Parametre a vlastnosti

Český názovRokohumín hnojivo ´ OVOCNÉ STROMY´ 1 l

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: Rokohumín Ovocné stromy je organominerálne hnojivo, ktoré vyživuje rastlinu a podporuje jej rast. Je určené na hnojenie všetkých druhov ovocných stromov a aj citrusov. Je vyrobené z peria. Humínové kyseliny napomáhajú rozvoju koreňového systému, sú prírodným rastovým stimulátorom, zvyšujú obsah chlorofylu, zvyšujú úrodnosť pôdy, viažu ťažké kovy a toxické látky a tým zabraňujú ich prechodu do rastlín.

Zloženie: Obsah celkového dusíka v sušine je minimálne 11%, obsah celkového draslíka v sušine je minimálne 12%, obsah celkového fosforu v sušine je minimálne 12% a humínové kyseliny. Hnojivo okrem toho obsahuje meď, bór, mangán, zinok.

Použitie: Rokohumín sa používa pre podporu zakoreňovania a dodanie živín rastline pri výsadbe. Hnojením sa dosiahne kvalitnejšia úroda a predlžuje sa doba vegetácie. Pred použitím obsah fľaše dobre premiešame. Dávkovanie závisí od druhu ovocia. Hnojenie opakujeme každých 10-14 dní zálievkou, alebo hnojením na list.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.