BROS elektrický odparovač na komáre , 10 ks vankúšikov

Novinka

Elektrický odparovač s náplňou vo forme vankúšikov proti komárom.

 
Predajná veľkosť:
55 g
Obj. čislo:
04275
Dostupnosť
skladom
 
Cena s DPH:
8,49 €
Cena bez DPH:
7,08 €
-+

BROS elektrický odparovač na komáre , 10 ks vankúšikov

Elektrický odparovač s náplňou vo forme vankúšikov proti komárom.

Parametre a vlastnosti

Český názovBROS elektrický odpařovač na komáry, 10 ks polštářků

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: BROS Elektrický odparovač s vankúšikmi napustenými aktívnou látkou pre likvidáciu komárov a ochranu interiérov pred lietajúcim hmyzom z vonku. Účinnosť je zachovaná aj pri otvorených oknách a rozsvietenom svetle. Jedna vložka chráni miestnosť o rozlohe 20m3 (cca 50 m2) približne 10 hodín. Optimálna ochrana nastáva po 30 minútach po zapojení.


Návod na použitie: Náplň vložte do štrbiny. Zariadenie zapojte do 230 V elektrickej zásuvky. Vznikajúca teplota spôsobí odparovanie účinnej látky. Opotrebovaná náplň mení farbu. Opotrebovanú náplň vymieňajte za novú pri odpojenom prístroji. Prístroj funguje takisto s tekutými náplňami.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.