Rokohumín hnojivo KVITNÚCE RASTLINY 1 l

Kvapalné organominerálne hnojivo s obsahom aminokyselín a humínových kyselín určené na kvitnúce rastliny.

 
Predajná veľkosť:
1 l
Obj. čislo:
7566
Dostupnosť
skladom
 
Cena s DPH:
7,49 €
Cena bez DPH:
6,24 €
-+

Rokohumín hnojivo KVITNÚCE RASTLINY 1 l

Kvapalné organominerálne hnojivo s obsahom aminokyselín a humínových kyselín určené na kvitnúce rastliny.

Parametre a vlastnosti

Český názovRokohumín hnojivo KVETOUCÍ ROSTLINY 1 l

Charakteristika a pestovanie

Charakteristika: Rokohumín je organominerálne hnojivo, ktoré vyživuje rastlinu a podporuje jej rast. Podporuje príjem makro a mikro živín rastlinami. Variabilita a univerzálnosť spočíva vo využití aplikácii pri hnojení všetkých interiérových a exteriérových kvitnúcich kvetov. Humínové kyseliny napomáhajú rozvoju koreňového systému, sú prírodným rastovým stimulátorom, zvyšujú obsah chlorofylu, zvyšujú úrodnosť pôdy, viažu ťažké kovy a toxické látky a tým zabraňujú ich prechodu do rastlín.

Zloženie: Obsah celkového dusíka v sušine je minimálne 21%, obsah celkového draslíka v sušine je minimálne 12%, obsah celkového fosforu v sušine je minimálne 15% a obsah humínových kyselín.

Použitie: Rokohumín sa používa pre podporu zakoreňovania a dodanie živín rastline pri výsadbe. Hnojením sa predlžuje doba kvitnutia a zvyšuje sa farebná sýtosť kvetov. Pred použitím obsah fľaše dobre premiešame a 30 ml hnojiva nalejeme do 1 litra vody. Hnojíme 1-2x týždenne ku koreňom.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.