- Úvod
- >>
- TRVALKY
- >>
- Novinky 2025
- >>
- Astra novobelgická ´ANDEKEN AN ALMA PÖTSCHKE´, kont. 0,5 l
Astra novobelgická ´ANDEKEN AN ALMA PÖTSCHKE´, kont. 0,5 l
Astra novobelgická ´ANDEKEN AN ALMA PÖTSCHKE´, kont. 0,5 l
Parametre a vlastnosti
| Botanický názov | Aster novi belgii ´ANDEKEN AN ALMA PÖTSCHKE´ |
|---|---|
| Kontajner | 0,5 l |
| Farba kvetu | sýtoružová |
| Doba kvitnutia | VIII - X |
| Stanovisko | slnečné |
| Pôda | mierne vlhká, priepustná |
| Výška v liste | 60-80 cm |
| Výška v kvete | 80-100 cm |
| Intenzita rastu | stredná |
| Mrazuvzdornosť | -35°C |
| Použitie | zmiešané trvalkové záhony |
| Počet ks na m2 | 7 - 9ks |
| Dostupnosť | skladom |
Popis
Pestovanie: Vysádzame ju na slnečné stanovisko s priepustnou hlinito-piesočnatou pôdou. Kvety sú vhodné i k rezu. Kombinácia modrej, ružovej a bielej astry v záhone vytvára na jeseň neopakovateľný estetický zážitok. Tento kultivar je vhodný do zmiešaných kvitnúcich záhonov a tiež ako solitér.
Odporúčame dokúpiť
Recenzie
1 recenzií užívateľov
1x
0x
0x
0x
0x
-
31.3.2026
Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.
